Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
P

PV80 OSL AS925 004 936

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bryggegata 7 0250 OSLO, Norge

PV80 OSL AS

Suljettu 18. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 29. huhti 2020 – 18. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
450 000
NOK
Vuositulos 2022
88 717
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
2 877 303
NOK
Viimeksi päivitetty: 7. kesä 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
450 000
Vuositulos yhteensä
88 717
Vastaavat yhteensä
7 806 921
Velat yhteensä
4 929 618
Oma pääoma yhteensä
2 877 303

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
450 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
106 734
Liiketulos
343 266
Rahoitustuotot/-kulut
−229 526
Tulos ennen veroja
113 740
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
25 023
Vuositulos yhteensä
88 717

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
7 797 852
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
9 069
Vastaavat yhteensä
7 806 921
Lyhytaikainen velka
217 869
Pitkäaikainen velka
4 711 749
Velat yhteensä
4 929 618
Sijoitettu pääoma
2 877 303
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
2 877 303
Oma pääoma ja velat yhteensä
7 806 921

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta