BYGGSERVICE 123 AS
Toiminnassa
Oppfølging av byggearbeider, snekkerarbeider, entreprenør,
rehabilitering av boliger, anlegg arbeid, muring, tømrerarbeider,
maling, taktekking, rørlegger tjenester og alt som følger naturlig av
dette bransjen. Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnte
annet sted og andre produkter som naturlig faller sammen med dette,
herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og
salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre
foretagender.
Oppfølging av byggearbeider, snekkerarbeider, entreprenør,
rehabilitering av boliger, anlegg arbeid, muring, tømrerarbeider,
maling, taktekking, rørlegger tjenester og alt som følger naturlig av
dette bransjen.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AD
- Hallituksen puheenjohtaja
- AD
- Vuosia perustamisesta
- 8 vuotta
- alkaen 11. loka 2018
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 6 183 610
- NOK
- Vuositulos 2025
- 273 376
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −99 611
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AD | Toimitusjohtaja | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AD | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AD | Toimitusjohtaja, Hallituksen puheenjohtaja | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 10. tammi 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
AD | Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 183 610 | 2 056 839 | 2 302 204 | 2 263 267 | 1 679 678 |
Vuositulos yhteensä | 273 376 | −4 716 | −57 059 | −176 203 | −200 078 |
Vastaavat yhteensä | 289 694 | 4 013 575 | 3 981 674 | 4 127 484 | 3 067 312 |
Velat yhteensä | 389 305 | 4 386 562 | 4 349 945 | 4 438 696 | 3 202 321 |
Oma pääoma yhteensä | −99 611 | −372 987 | −368 271 | −311 212 | −135 009 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 183 610 | 2 056 839 | 2 302 204 | 2 263 267 | 1 679 678 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 5 893 742 | 2 043 317 | 2 193 339 | 2 372 270 | 1 880 021 |
Liiketulos | 289 868 | 13 522 | 108 865 | −109 004 | −200 343 |
Rahoitustuotot/-kulut | −16 492 | −18 238 | −165 924 | −67 199 | −591 |
Tulos ennen veroja | 273 376 | −4 716 | −57 059 | −176 203 | −200 934 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | −856 |
Vuositulos yhteensä | 273 376 | −4 716 | −57 059 | −176 203 | −200 078 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 117 700 | 167 367 | 36 688 | 53 309 | 69 930 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 171 994 | 3 846 208 | 3 944 986 | 4 074 175 | 2 997 382 |
Vastaavat yhteensä | 289 694 | 4 013 575 | 3 981 674 | 4 127 484 | 3 067 312 |
Lyhytaikainen velka | 288 468 | 4 260 844 | 4 349 945 | 4 438 696 | 3 202 321 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 125 718 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 389 305 | 4 386 562 | 4 349 945 | 4 438 696 | 3 202 321 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −129 611 | −402 987 | −398 271 | −341 212 | −165 009 |
Oma pääoma yhteensä | −99 611 | −372 987 | −368 271 | −311 212 | −135 009 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 289 694 | 4 013 575 | 3 981 674 | 4 127 484 | 3 067 312 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset