PANORAMIX WIKTOR KUPCZYK AS
Toiminnassa
Oppussing, ombygging og oppføring av bygninger.
Snekring, maling, oppussing, renhold.
Avainsanat
assemblydoorswindowsdoor frameswindow framesinstallationkitchen fittingswardrobesstairsshop fittingscladdingceilingswalls
Linkit
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Vuosia perustamisesta
- 11 vuotta
- alkaen 31. heinä 2015
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 001 105
- NOK
- Vuositulos 2025
- 898
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −174 388
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| - | 50 % suoraan | |
LB 1988 | - | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % | |
LB 1988 | Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 001 105 | 864 768 | 741 686 | 1 196 302 | 1 375 637 |
Vuositulos yhteensä | 898 | 1 525 | −185 181 | −8 595 | −14 709 |
Vastaavat yhteensä | 261 902 | 35 994 | 59 373 | 153 214 | 90 087 |
Velat yhteensä | 436 290 | 211 279 | 236 183 | 145 037 | 73 315 |
Oma pääoma yhteensä | −174 388 | −175 285 | −176 811 | 8 177 | 16 772 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 001 105 | 864 768 | 741 686 | 1 196 302 | 1 375 637 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 999 690 | 864 736 | 926 873 | 1 205 321 | 1 390 466 |
Liiketulos | 1 415 | 32 | −185 187 | −9 019 | −14 829 |
Rahoitustuotot/-kulut | −517 | 1 493 | 6 | 424 | 120 |
Tulos ennen veroja | 898 | 1 525 | −185 181 | −8 595 | −14 709 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 898 | 1 525 | −185 181 | −8 595 | −14 709 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 365 | 1 365 | 1 365 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 260 537 | 34 629 | 58 008 | 153 214 | 90 087 |
Vastaavat yhteensä | 261 902 | 35 994 | 59 373 | 153 214 | 90 087 |
Lyhytaikainen velka | 436 290 | 211 279 | 236 183 | 145 037 | 73 315 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 436 290 | 211 279 | 236 183 | 145 037 | 73 315 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −204 388 | −205 285 | −206 811 | −21 823 | −13 228 |
Oma pääoma yhteensä | −174 388 | −175 285 | −176 811 | 8 177 | 16 772 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 261 902 | 35 994 | 59 372 | 153 214 | 90 087 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien viimeistely
43.32
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt
43.320
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt