Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ASIF HOLDNING AS929 551 591

Vuokraus
Osakeyhtiö
Svenskveien 143A 8610 MO I RANA, Norge

ASIF HOLDNING AS

Suljettu 31. joulukuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Eiendom investering.
Investering i eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 5. elo 2022 – 31. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−13 924
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
9 355
NOK
Viimeksi päivitetty: 16. loka 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−13 924
−6 722
Vastaavat yhteensä
9 356
24 429
Velat yhteensä
1
1 150
Oma pääoma yhteensä
9 355
23 279

T&T

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
13 924
6 722
Liiketulos
−13 924
−6 722
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−13 924
−6 722
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−13 924
−6 722

Taseen yhteenveto

Vuosi20232022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
9 356
24 429
Vastaavat yhteensä
9 356
24 429
Lyhytaikainen velka
1
1 150
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
1
1 150
Sijoitettu pääoma
30 000
30 000
Kertyneet voittovarat
−20 645
−6 722
Oma pääoma yhteensä
9 355
23 279
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 356
24 429

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta