ABA EIENDOM AS
Suljettu 4. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JA
Jila Abarghouei1974
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 24. huhti 2018 – 4. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 334 873
- NOK
- Vuositulos 2022
- 380 102
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 648 828
- NOK
Viimeksi päivitetty: 9. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JA 1974 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 334 873 |
Vuositulos yhteensä | 380 102 |
Vastaavat yhteensä | 2 403 089 |
Velat yhteensä | 1 754 260 |
Oma pääoma yhteensä | 648 828 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 334 873 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 861 077 |
Liiketulos | 473 796 |
Rahoitustuotot/-kulut | −26 010 |
Tulos ennen veroja | 447 786 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 67 684 |
Vuositulos yhteensä | 380 102 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 721 435 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 681 654 |
Vastaavat yhteensä | 2 403 089 |
Lyhytaikainen velka | 674 441 |
Pitkäaikainen velka | 1 079 819 |
Velat yhteensä | 1 754 260 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | 624 398 |
Oma pääoma yhteensä | 648 828 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 403 088 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta