LØNNING EIENDOM AS
Suljettu 11. helmikuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuLØNNING EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Investering i- og utleie av eiendom, deltakelse i tilsvarende
virksomhet samt hva hermed står i forbindelse.
Investering i- og utleie av eiendom samt deltakelse i tilsvarende
virksomhet.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TM
- Hallituksen puheenjohtaja
- AI
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 9. huhti 2015 – 11. helmi 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 436 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- 136 147
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −740 498
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TM | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AI | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 436 000 |
Vuositulos yhteensä | 136 147 |
Vastaavat yhteensä | 2 799 540 |
Velat yhteensä | 3 540 038 |
Oma pääoma yhteensä | −740 498 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 436 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 103 300 |
Liiketulos | 332 700 |
Rahoitustuotot/-kulut | −196 553 |
Tulos ennen veroja | 136 147 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 136 147 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 102 875 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 696 665 |
Vastaavat yhteensä | 2 799 540 |
Lyhytaikainen velka | 11 061 |
Pitkäaikainen velka | 3 528 977 |
Velat yhteensä | 3 540 038 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −770 498 |
Oma pääoma yhteensä | −740 498 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 799 540 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta