Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HAUAN HOLDING AS989 249 061

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Tor Egil Hauan Skotlio 25 5411 STORD, Norge

HAUAN HOLDING AS

Suljettu 6. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
17 vuotta
- 23. maalis 2006 – 6. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−13 723
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
2 458 025
NOK
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Varajäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
B
BJØRGVIN REVISJON AS
Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−13 723
Vastaavat yhteensä
2 610 604
Velat yhteensä
152 579
Oma pääoma yhteensä
2 458 025

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
13 725
Liiketulos
−13 725
Rahoitustuotot/-kulut
2
Tulos ennen veroja
−13 723
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−13 723

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 610 604
Vastaavat yhteensä
2 610 604
Lyhytaikainen velka
152 579
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
152 579
Sijoitettu pääoma
54 921
Kertyneet voittovarat
2 403 104
Oma pääoma yhteensä
2 458 025
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 610 604

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta