VASSBAKKEN KRO & CAMPING AS
Toiminnassa
Drift av campingplasser med kro, samt verksemd i tilknytning til
dette, her medrekna deltaking i andre selskap med liknande formål.
Avainsanat
operationcampsitescaravansfishing campinghunting campingshort-term staysleisure vehiclesmobile homestent pitches
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KH
Kristin Hauge1965
- Hallituksen puheenjohtaja
- KH
Kristin Hauge1965
- Vuosia perustamisesta
- 18 vuotta
- alkaen 5. heinä 2008
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 3 990 245
- NOK
- Vuositulos 2025
- −132 964
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 2 616 729
- NOK
Viimeksi päivitetty: 14. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KH 1965 | Managing Director/CEO | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KH 1965 | Chairman | 100 % suoraan |
BH 1969 | Board Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KH 1965 | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 18. syys 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
KH 1965 | Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 990 245 | 3 426 742 | 3 561 714 | 3 198 411 | 2 927 822 |
Vuositulos yhteensä | −132 964 | 63 933 | 367 214 | −104 663 | −151 771 |
Vastaavat yhteensä | 3 161 886 | 3 323 823 | 3 875 190 | 3 641 995 | 4 148 527 |
Velat yhteensä | 545 158 | 574 131 | 1 189 431 | 1 323 449 | 1 725 318 |
Oma pääoma yhteensä | 2 616 729 | 2 749 692 | 2 685 760 | 2 318 545 | 2 423 209 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 990 245 | 3 426 742 | 3 561 714 | 3 198 411 | 2 927 822 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 137 860 | 3 303 367 | 3 028 617 | 3 276 335 | 3 076 866 |
Liiketulos | −147 615 | 123 376 | 533 097 | −77 924 | −149 045 |
Rahoitustuotot/-kulut | −20 415 | −40 310 | −61 673 | −54 652 | −63 768 |
Tulos ennen veroja | −168 030 | 83 066 | 471 424 | −132 576 | −212 813 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −35 066 | 19 133 | 104 210 | −27 913 | −61 042 |
Vuositulos yhteensä | −132 964 | 63 933 | 367 214 | −104 663 | −151 771 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 520 412 | 2 649 818 | 2 843 573 | 3 029 140 | 3 119 032 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 641 474 | 674 005 | 1 031 617 | 612 855 | 1 029 495 |
Vastaavat yhteensä | 3 161 886 | 3 323 823 | 3 875 190 | 3 641 995 | 4 148 527 |
Lyhytaikainen velka | 389 998 | 292 316 | 399 177 | 234 573 | 365 400 |
Pitkäaikainen velka | 155 160 | 281 815 | 790 254 | 1 088 876 | 1 359 918 |
Velat yhteensä | 545 158 | 574 131 | 1 189 431 | 1 323 449 | 1 725 318 |
Sijoitettu pääoma | 985 437 | 985 437 | 985 437 | 985 437 | 985 437 |
Kertyneet voittovarat | 1 631 292 | 1 764 255 | 1 700 323 | 1 333 108 | 1 437 772 |
Oma pääoma yhteensä | 2 616 729 | 2 749 692 | 2 685 760 | 2 318 545 | 2 423 209 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 161 886 | 3 323 823 | 3 875 190 | 3 641 995 | 4 148 527 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
I
Pääasiallinen toimiala-alue
Accommodation and food service activities
55
Toiminta
Accommodation
55.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.30
Teollisuusryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.300
Teollisuusryhmä
Camping sites, including caravan sites