Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
R

RORGEMOEN BYGG AS980 404 420

Vuokraus
Osakeyhtiö
Eikevegen 2 3746 SKIEN, Norge

RORGEMOEN BYGG AS

Suljettu 11. lokakuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
24 vuotta
- 26. tammi 1999 – 11. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−673 384
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
3 302 456
NOK
Viimeksi päivitetty: 14. kesä 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−673 384
Vastaavat yhteensä
4 593 070
Velat yhteensä
1 290 614
Oma pääoma yhteensä
3 302 456

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
398 950
Liiketulos
−398 950
Rahoitustuotot/-kulut
−373 571
Tulos ennen veroja
−772 521
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−99 137
Vuositulos yhteensä
−673 384

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 593 070
Vastaavat yhteensä
4 593 070
Lyhytaikainen velka
190 588
Pitkäaikainen velka
1 100 026
Velat yhteensä
1 290 614
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
3 202 456
Oma pääoma yhteensä
3 302 456
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 593 070

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta