WITHSGATE 8 AS
Suljettu 17. helmikuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyWITHSGATE 8 AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GA
Gunnar Akerholt1956
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 2. maalis 2013 – 17. helmi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 416 500
- NOK
- Vuositulos 2020
- −61 950
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 447 671
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GA 1956 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 416 500 |
Vuositulos yhteensä | −61 950 |
Vastaavat yhteensä | 3 954 368 |
Velat yhteensä | 3 506 697 |
Oma pääoma yhteensä | 447 671 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 416 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 94 122 |
Liiketulos | 322 378 |
Rahoitustuotot/-kulut | −384 328 |
Tulos ennen veroja | −61 950 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −61 950 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 954 368 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 |
Vastaavat yhteensä | 3 954 368 |
Lyhytaikainen velka | 1 127 034 |
Pitkäaikainen velka | 2 379 663 |
Velat yhteensä | 3 506 697 |
Sijoitettu pääoma | 447 671 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 447 671 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 954 368 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta