ØBV EIENDOM AS
Suljettu 29. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PA
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 8. kesä 2004 – 29. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 500 764
- NOK
- Vuositulos 2022
- 3 420 784
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 131 261
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TF 1964 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 500 764 |
Vuositulos yhteensä | 3 420 784 |
Vastaavat yhteensä | 5 149 745 |
Velat yhteensä | 1 018 484 |
Oma pääoma yhteensä | 4 131 261 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 500 764 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 158 334 |
Liiketulos | 4 342 430 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 865 |
Tulos ennen veroja | 4 340 565 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 919 781 |
Vuositulos yhteensä | 3 420 784 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 149 745 |
Vastaavat yhteensä | 5 149 745 |
Lyhytaikainen velka | 1 018 484 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 1 018 484 |
Sijoitettu pääoma | 102 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 029 261 |
Oma pääoma yhteensä | 4 131 261 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 149 745 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta