BAGLERGATEN 1 ANS
Suljettu 24. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KB
- Toiminta-aika
- 26 vuotta
- - 21. helmi 1997 – 24. touko 2023
- Tyyppi
- Avoin yhtiö yhteisvastuulla
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 049 994
- NOK
- Vuositulos 2021
- −21 467
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −4 468 272
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
T Suljettu | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
| Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - | |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 049 994 |
Vuositulos yhteensä | −21 467 |
Vastaavat yhteensä | 5 134 060 |
Velat yhteensä | 9 602 332 |
Oma pääoma yhteensä | −4 468 272 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 049 994 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 022 462 |
Liiketulos | 27 532 |
Rahoitustuotot/-kulut | −48 999 |
Tulos ennen veroja | −21 467 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −21 467 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 012 810 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 121 250 |
Vastaavat yhteensä | 5 134 060 |
Lyhytaikainen velka | 1 890 943 |
Pitkäaikainen velka | 7 711 389 |
Velat yhteensä | 9 602 332 |
Sijoitettu pääoma | 0 |
Kertyneet voittovarat | −4 468 272 |
Oma pääoma yhteensä | −4 468 272 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 134 060 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta