JERNBANEVEGEN 19 AS
Suljettu 24. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AK
Atle Kvia1981
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 18. marras 2020 – 24. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −7 575
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. elo 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −7 575 | −6 855 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 20 000 |
Velat yhteensä | 0 | 12 425 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 7 575 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 7 575 | 6 855 |
Liiketulos | −7 575 | −6 855 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 |
Tulos ennen veroja | −7 575 | −6 855 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −7 575 | −6 855 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 20 000 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 20 000 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 12 425 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 12 425 |
Sijoitettu pääoma | 14 430 | 14 430 |
Kertyneet voittovarat | −14 430 | −6 855 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 7 575 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 0 | 20 000 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta