Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
2

2BAA AS922 874 085

Vuokraus
Osakeyhtiö
Fetveien 2242 1910 ENEBAKKNESET, Norge

2BAA AS

Suljettu 4. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 12. kesä 2019 – 4. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
992 025
NOK
Vuositulos 2022
760 199
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
802 229
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
992 025
Vuositulos yhteensä
760 199
Vastaavat yhteensä
1 016 645
Velat yhteensä
214 416
Oma pääoma yhteensä
802 229

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
992 025
Liiketoiminnan kulut yhteensä
17 407
Liiketulos
974 618
Rahoitustuotot/-kulut
−3
Tulos ennen veroja
974 615
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
214 416
Vuositulos yhteensä
760 199

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 015 572
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 074
Vastaavat yhteensä
1 016 645
Lyhytaikainen velka
39 820
Pitkäaikainen velka
174 596
Velat yhteensä
214 416
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
777 799
Oma pääoma yhteensä
802 229
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 016 645

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta