NÆRBØ BYGDEHUS SA
Suljettu 15. tammikuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LD
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 15. loka 2005 – 15. tammi 2024
- Tyyppi
- Osuuskunta
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 52 565
- NOK
- Vuositulos 2020
- −35 878
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 6 122 882
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LD | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MR | Liikkeenharjoittaja, Hallituksen jäsen | - |
SI | Varapuheenjohtaja | - |
AE 1954 | Hallituksen jäsen | - |
PT | Hallituksen jäsen | - |
ÅH 1982 | Varajäsen | - |
WO | Varajäsen | - |
TK | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 52 565 |
Vuositulos yhteensä | −35 878 |
Vastaavat yhteensä | 6 130 642 |
Velat yhteensä | 7 760 |
Oma pääoma yhteensä | 6 122 882 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 52 565 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 232 889 |
Liiketulos | −180 324 |
Rahoitustuotot/-kulut | 144 446 |
Tulos ennen veroja | −35 878 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −35 878 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 960 866 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 169 776 |
Vastaavat yhteensä | 6 130 642 |
Lyhytaikainen velka | 7 760 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 7 760 |
Sijoitettu pääoma | 15 000 |
Kertyneet voittovarat | 6 107 882 |
Oma pääoma yhteensä | 6 122 882 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 130 642 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta