Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
L

LEGENE I LØKKEBAKKEN AS925 143 324

Vuokraus
Osakeyhtiö
Løkkebakken 12B 3770 KRAGERØ, Norge

LEGENE I LØKKEBAKKEN AS

Suljettu 4. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 2. kesä 2020 – 4. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
2 760 212
NOK
Vuositulos 2021
57 153
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
78 345
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 760 212
Vuositulos yhteensä
57 153
Vastaavat yhteensä
285 515
Velat yhteensä
207 170
Oma pääoma yhteensä
78 345

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 760 212
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 687 904
Liiketulos
72 308
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
72 308
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
15 155
Vuositulos yhteensä
57 153

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
122 500
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
163 015
Vastaavat yhteensä
285 515
Lyhytaikainen velka
203 912
Pitkäaikainen velka
3 258
Velat yhteensä
207 170
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
48 345
Oma pääoma yhteensä
78 345
Oma pääoma ja velat yhteensä
285 515

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta