Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

CALMEYERSGATE 11 AS964 399 530

Vuokraus
Osakeyhtiö
Selma Ellefsens vei 6 0581 OSLO, Norge

CALMEYERSGATE 11 AS

Suljettu 21. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 20. helmi 1995 – 21. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
1 895 102
NOK
Vuositulos 2021
180 048
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
150 000
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 895 102
Vuositulos yhteensä
180 048
Vastaavat yhteensä
3 466 421
Velat yhteensä
3 316 421
Oma pääoma yhteensä
150 000

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 895 102
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 198 061
Liiketulos
697 041
Rahoitustuotot/-kulut
−448 437
Tulos ennen veroja
248 604
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
68 556
Vuositulos yhteensä
180 048

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 660 729
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
805 692
Vastaavat yhteensä
3 466 421
Lyhytaikainen velka
956 366
Pitkäaikainen velka
2 360 055
Velat yhteensä
3 316 421
Sijoitettu pääoma
150 000
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
150 000
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 466 421

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta