CHR. LIVEN HOLDING AS
Suljettu 12. joulukuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuCHR. LIVEN HOLDING AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Kjøp og salg av aksjer, eiendom og eiendeler, herunder å delta i andre
selskaper med lignende virksomhet, eller på annen måte gjøre seg
interessert i andre foretak.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 18. joulu 2015 – 12. joulu 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 307 414
- NOK
- Vuositulos 2021
- 116 253
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 31 771
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. syys 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 307 414 |
Vuositulos yhteensä | 116 253 |
Vastaavat yhteensä | 284 461 |
Velat yhteensä | 252 690 |
Oma pääoma yhteensä | 31 771 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 307 414 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 304 221 |
Liiketulos | 3 193 |
Rahoitustuotot/-kulut | 113 060 |
Tulos ennen veroja | 116 253 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 116 253 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 27 500 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 256 961 |
Vastaavat yhteensä | 284 461 |
Lyhytaikainen velka | 252 690 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 252 690 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 771 |
Oma pääoma yhteensä | 31 771 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 284 461 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta