SUMA EIENDOM AS
Suljettu 1. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BO
Bjørn Ove Nymark1966
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 23. tammi 2020 – 1. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 916 141
- NOK
- Vuositulos 2022
- 670 620
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 544 396
- NOK
Viimeksi päivitetty: 23. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BO 1966 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 916 141 |
Vuositulos yhteensä | 670 620 |
Vastaavat yhteensä | 1 972 253 |
Velat yhteensä | 1 427 857 |
Oma pääoma yhteensä | 544 396 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 916 141 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 56 671 |
Liiketulos | 859 470 |
Rahoitustuotot/-kulut | 299 |
Tulos ennen veroja | 859 769 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 189 149 |
Vuositulos yhteensä | 670 620 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 972 253 |
Vastaavat yhteensä | 1 972 253 |
Lyhytaikainen velka | 1 421 477 |
Pitkäaikainen velka | 6 380 |
Velat yhteensä | 1 427 857 |
Sijoitettu pääoma | 544 396 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 544 396 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 972 253 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta