CLE AS
Suljettu 9. elokuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuCLE AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Omsetning og drift av fast eiendom, herunder utleie samt annen
virksomhet og deltagelse i andre selskaper som måtte stå i forbindelse
med dette.
Omsetning og drift av fast eiendom, herunder utleie.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HB
- Hallituksen puheenjohtaja
- HB
- Toiminta-aika
- 22 vuotta
- - 27. helmi 2003 – 9. elo 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 864 000
- NOK
- Vuositulos 2019
- 11 596
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- 1 203 856
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HB | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 864 000 |
Vuositulos yhteensä | 11 596 |
Vastaavat yhteensä | 12 375 363 |
Velat yhteensä | 11 171 507 |
Oma pääoma yhteensä | 1 203 856 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 864 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 60 237 |
Liiketulos | 803 763 |
Rahoitustuotot/-kulut | −788 896 |
Tulos ennen veroja | 14 867 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 3 271 |
Vuositulos yhteensä | 11 596 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 417 466 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 957 897 |
Vastaavat yhteensä | 12 375 363 |
Lyhytaikainen velka | 3 630 706 |
Pitkäaikainen velka | 7 540 801 |
Velat yhteensä | 11 171 507 |
Sijoitettu pääoma | 2 350 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 146 144 |
Oma pääoma yhteensä | 1 203 856 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 375 363 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta