STORÅKEREN 11 AS
Suljettu 9. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BB
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 10. marras 2022 – 9. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 309 175
- NOK
- Vuositulos 2022
- 287 155
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 10 822 414
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
OO 1958 | Varapuheenjohtaja | - |
JM | Hallituksen jäsen | - |
AR | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 309 175 |
Vuositulos yhteensä | 287 155 |
Vastaavat yhteensä | 33 842 202 |
Velat yhteensä | 23 019 788 |
Oma pääoma yhteensä | 10 822 414 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 309 175 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 603 716 |
Liiketulos | 705 459 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 705 459 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 418 304 |
Vuositulos yhteensä | 287 155 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 32 541 413 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 300 789 |
Vastaavat yhteensä | 33 842 202 |
Lyhytaikainen velka | 417 358 |
Pitkäaikainen velka | 22 602 430 |
Velat yhteensä | 23 019 788 |
Sijoitettu pääoma | 10 617 159 |
Kertyneet voittovarat | 205 255 |
Oma pääoma yhteensä | 10 822 414 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 33 842 202 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta