Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

AS ANGEDALSVEGEN 4992 288 612

Vuokraus
Osakeyhtiö
v/Hukset AS Fjærevegen 1 6800 FØRDE, Norge

AS ANGEDALSVEGEN 4

Suljettu 7. lokakuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
15 vuotta
- 11. helmi 2008 – 7. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
579 236
NOK
Vuositulos 2022
−191 812
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
308 525
NOK
Viimeksi päivitetty: 25. touko 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 30. touko 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
579 236
958 606
Vuositulos yhteensä
−191 812
158 117
Vastaavat yhteensä
4 962 645
5 447 664
Velat yhteensä
4 654 120
4 947 327
Oma pääoma yhteensä
308 525
500 337

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
579 236
958 606
Liiketoiminnan kulut yhteensä
567 452
566 908
Liiketulos
11 784
391 698
Rahoitustuotot/-kulut
−203 596
−155 557
Tulos ennen veroja
−191 812
236 141
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
78 024
Vuositulos yhteensä
−191 812
158 117

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
3 649 200
3 916 400
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 313 445
1 531 264
Vastaavat yhteensä
4 962 645
5 447 664
Lyhytaikainen velka
267 732
440 987
Pitkäaikainen velka
4 386 388
4 506 340
Velat yhteensä
4 654 120
4 947 327
Sijoitettu pääoma
500 000
500 000
Kertyneet voittovarat
−191 475
337
Oma pääoma yhteensä
308 525
500 337
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 962 645
5 447 664

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta