Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BRUKET 2 AS894 465 352

Vuokraus
Osakeyhtiö
Stormmusbrinken 62 1684 VESTERØY, Norge

BRUKET 2 AS

Suljettu 22. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
14 vuotta
- 1. syys 2009 – 22. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−10 285
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 406 609
NOK
Viimeksi päivitetty: 27. syys 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−10 285
Vastaavat yhteensä
4 339 135
Velat yhteensä
2 932 526
Oma pääoma yhteensä
1 406 609

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
67 487
Liiketulos
−67 487
Rahoitustuotot/-kulut
54 833
Tulos ennen veroja
−12 654
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−2 369
Vuositulos yhteensä
−10 285

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 000 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 339 135
Vastaavat yhteensä
4 339 135
Lyhytaikainen velka
2 320 081
Pitkäaikainen velka
612 445
Velat yhteensä
2 932 526
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
1 306 609
Oma pääoma yhteensä
1 406 609
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 339 135

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta