NORCAMPERS AS
Toiminnassa
Kjøp, salg, ombygging og utleie av campingbiler og biler.
Ombygging av minibusser, varebiler, og personbiler til campingbiler
Utleie av campingbiler Salg av campingbiler Kjøp og salg av biler,
minibusser, og campingbiler. Import / kjøp av campingrelatert utstyr
og salg / utleie av dette. Annen virksomhet relatert til dette.
Avainsanat
foodbeveragestobacco products
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- IM
- Hallituksen puheenjohtaja
- IM
- Vuosia perustamisesta
- 4 vuotta
- alkaen 1. maalis 2022
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 173 038
- NOK
- Vuositulos 2025
- 1 935
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −281 406
- NOK
Viimeksi päivitetty: 1. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IM | Toimitusjohtaja | 49 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IM | Hallituksen puheenjohtaja | 49 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LS | - | 51 % suoraan |
IM | Toimitusjohtaja, Hallituksen puheenjohtaja | 49 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
LS | Tavalliset osakkeet | 51 | 51 % |
IM | Tavalliset osakkeet | 49 | 49 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 173 038 | 42 185 | 40 437 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 935 | −96 843 | −128 433 | −108 065 |
Vastaavat yhteensä | 584 893 | 554 931 | 256 065 | 286 715 |
Velat yhteensä | 866 299 | 838 272 | 442 563 | 344 780 |
Oma pääoma yhteensä | −281 406 | −283 342 | −186 498 | −58 065 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 173 038 | 42 185 | 40 437 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 171 102 | 139 028 | 168 505 | 108 065 |
Liiketulos | 1 935 | −96 843 | −128 068 | −108 065 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 | −365 | 0 |
Tulos ennen veroja | 1 935 | −96 843 | −128 433 | −108 065 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 935 | −96 843 | −128 433 | −108 065 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 370 676 | 436 800 | 247 267 | 283 016 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 214 217 | 118 130 | 8 798 | 3 699 |
Vastaavat yhteensä | 584 893 | 554 931 | 256 065 | 286 715 |
Lyhytaikainen velka | 866 299 | 838 272 | 442 563 | 344 780 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 866 299 | 838 272 | 442 563 | 344 780 |
Sijoitettu pääoma | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
Kertyneet voittovarat | −331 406 | −333 342 | −236 498 | −108 065 |
Oma pääoma yhteensä | −281 406 | −283 342 | −186 498 | −58 065 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 584 893 | 554 931 | 256 065 | 286 715 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
G
Pääasiallinen toimiala-alue
Tukku- ja vähittäiskauppa; moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien korjaus
47
Toiminta
Vähittäiskauppa (pl. moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien kauppa)
47.8
Pääasiallinen toimialaryhmä
Tori- ja markkinakauppa
47.81
Teollisuusryhmä
Elintarvikkeiden, juomien ja tupakkatuotteiden vähittäiskauppa kojuista ja toreilla
47.810
Teollisuusryhmä
Elintarvikkeiden, juomien ja tupakkatuotteiden vähittäiskauppa kojuista ja toreilla