SLAGENVEIEN 25 AS
Suljettu 18. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- HA
Henning Andersen1983
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 16. helmi 2022 – 18. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 289 402
- NOK
- Vuositulos 2022
- 26 410
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 50 840
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HA 1983 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 289 402 |
Vuositulos yhteensä | 26 410 |
Vastaavat yhteensä | 2 596 690 |
Velat yhteensä | 2 545 850 |
Oma pääoma yhteensä | 50 840 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 289 402 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 182 351 |
Liiketulos | 107 051 |
Rahoitustuotot/-kulut | −74 763 |
Tulos ennen veroja | 32 288 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 5 878 |
Vuositulos yhteensä | 26 410 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 511 835 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 84 855 |
Vastaavat yhteensä | 2 596 690 |
Lyhytaikainen velka | 618 735 |
Pitkäaikainen velka | 1 927 115 |
Velat yhteensä | 2 545 850 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | 26 410 |
Oma pääoma yhteensä | 50 840 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 596 690 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta