GUTTORMSEN EIENDOM AS
Suljettu 20. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 27. marras 2014 – 20. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 174 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- 122 879
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 30 001
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 174 000 |
Vuositulos yhteensä | 122 879 |
Vastaavat yhteensä | 402 255 |
Velat yhteensä | 372 254 |
Oma pääoma yhteensä | 30 001 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 174 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 16 448 |
Liiketulos | 157 552 |
Rahoitustuotot/-kulut | −12 |
Tulos ennen veroja | 157 540 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 34 661 |
Vuositulos yhteensä | 122 879 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 71 813 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 330 442 |
Vastaavat yhteensä | 402 255 |
Lyhytaikainen velka | 372 254 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 372 254 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 |
Oma pääoma yhteensä | 30 001 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 402 255 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta