Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
G

GAVE EIENDOM AS925 776 874

Vuokraus
Osakeyhtiö
Sneltvedtvegen 19A 3715 SKIEN, Norge

GAVE EIENDOM AS

Suljettu 24. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 12. loka 2020 – 24. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−2 837
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
100 464
NOK
Viimeksi päivitetty: 15. syys 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−2 837
−4 713
Vastaavat yhteensä
100 464
103 301
Velat yhteensä
0
0
Oma pääoma yhteensä
100 464
103 301

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 837
4 713
Liiketulos
−2 837
−4 713
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−2 837
−4 713
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−2 837
−4 713

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
100 464
103 301
Vastaavat yhteensä
100 464
103 301
Lyhytaikainen velka
0
0
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
0
Sijoitettu pääoma
120 000
108 180
Kertyneet voittovarat
−19 537
−4 879
Oma pääoma yhteensä
100 464
103 301
Oma pääoma ja velat yhteensä
100 464
103 301

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta