Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
I

IL3-B AMUNDRØD 4 AS929 934 024

Vuokraus
Osakeyhtiö
Rødbølveien 10 3270 LARVIK, Norge

IL3-B AMUNDRØD 4 AS

Suljettu 2. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 27. syys 2022 – 2. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−1 177
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
19 503
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. loka 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 30. marras 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−1 177
Vastaavat yhteensä
1 864 503
Velat yhteensä
1 845 000
Oma pääoma yhteensä
19 503

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 177
Liiketulos
−1 177
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−1 177
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−1 177

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 864 503
Vastaavat yhteensä
1 864 503
Lyhytaikainen velka
1 845 000
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
1 845 000
Sijoitettu pääoma
20 680
Kertyneet voittovarat
−1 177
Oma pääoma yhteensä
19 503
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 864 503

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta