Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HIMBERG HOLDING AS925 281 719

Vuokraus
Osakeyhtiö
Hedrum Ravei 74 3270 LARVIK, Norge

HIMBERG HOLDING AS

Suljettu 20. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 1. heinä 2020 – 20. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−28 072
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
25 906
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−28 072
Vastaavat yhteensä
62 412
Velat yhteensä
36 506
Oma pääoma yhteensä
25 906

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
35 990
Liiketulos
−35 990
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−35 990
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−7 918
Vuositulos yhteensä
−28 072

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
39 616
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
22 796
Vastaavat yhteensä
62 412
Lyhytaikainen velka
36 506
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
36 506
Sijoitettu pääoma
54 430
Kertyneet voittovarat
−28 524
Oma pääoma yhteensä
25 906
Oma pääoma ja velat yhteensä
62 412

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta