AARSTAD INVEST AS
Suljettu 23. syyskuuta 2023AARSTAD INVEST AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LE
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 26. maalis 2014 – 23. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 189 000
- NOK
- Vuositulos 2020
- −220 748
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −76 137
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LE | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
VA 1987 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
E Selvitystilassa | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 189 000 |
Vuositulos yhteensä | −220 748 |
Vastaavat yhteensä | 6 848 930 |
Velat yhteensä | 6 925 067 |
Oma pääoma yhteensä | −76 137 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 189 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 56 774 |
Liiketulos | 132 226 |
Rahoitustuotot/-kulut | −352 974 |
Tulos ennen veroja | −220 748 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −220 748 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 806 369 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 42 561 |
Vastaavat yhteensä | 6 848 930 |
Lyhytaikainen velka | 276 842 |
Pitkäaikainen velka | 6 648 225 |
Velat yhteensä | 6 925 067 |
Sijoitettu pääoma | 400 000 |
Kertyneet voittovarat | −476 137 |
Oma pääoma yhteensä | −76 137 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 848 930 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta