NORDIQUS SKINSNESHEIA 33 AS
Suljettu 17. syyskuuta 2024
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt
som dermed står i forbindelse.
Utleie av fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- CB
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 15. maalis 2023 – 17. syys 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
- 1 962 337
- NOK
- Vuositulos 2023
- 952 996
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 2 318 356
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
EF | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 8. huhti 2024
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 962 337 |
Vuositulos yhteensä | 952 996 |
Vastaavat yhteensä | 19 183 234 |
Velat yhteensä | 16 864 879 |
Oma pääoma yhteensä | 2 318 356 |
T&T
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 962 337 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 566 481 |
Liiketulos | 1 395 857 |
Rahoitustuotot/-kulut | −160 611 |
Tulos ennen veroja | 1 235 246 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 282 250 |
Vuositulos yhteensä | 952 996 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 17 220 795 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 962 439 |
Vastaavat yhteensä | 19 183 234 |
Lyhytaikainen velka | 379 709 |
Pitkäaikainen velka | 16 485 170 |
Velat yhteensä | 16 864 879 |
Sijoitettu pääoma | 423 375 |
Kertyneet voittovarat | 1 894 981 |
Oma pääoma yhteensä | 2 318 356 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 19 183 234 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta