HTSG LYDER AS
Suljettu 6. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GG
Gunnar Gullaksen1962
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 25. tammi 2022 – 6. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 115 444
- NOK
- Vuositulos 2022
- 114 805
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 30 805
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GG 1962 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SE | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 115 444 |
Vuositulos yhteensä | 114 805 |
Vastaavat yhteensä | 12 091 226 |
Velat yhteensä | 12 060 421 |
Oma pääoma yhteensä | 30 805 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 115 444 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 618 402 |
Liiketulos | 497 042 |
Rahoitustuotot/-kulut | −382 237 |
Tulos ennen veroja | 114 805 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 114 805 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 10 190 053 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 901 173 |
Vastaavat yhteensä | 12 091 226 |
Lyhytaikainen velka | 742 111 |
Pitkäaikainen velka | 11 318 310 |
Velat yhteensä | 12 060 421 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 805 |
Oma pääoma yhteensä | 30 805 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 091 226 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta