Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

THOP AS918 180 540

Vuokraus
Osakeyhtiö
C. Sundts gate 17 5004 BERGEN, Norge

THOP AS

Suljettu 11. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 12. joulu 2016 – 11. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
−436 334
NOK
Vuositulos 2020
−324 445
NOK
Oma pääoma yhteensä 2020
−1 304 411
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
−436 334
Vuositulos yhteensä
−324 445
Vastaavat yhteensä
19 416
Velat yhteensä
1 323 827
Oma pääoma yhteensä
−1 304 411

T&T

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
−436 334
Liiketoiminnan kulut yhteensä
−195 706
Liiketulos
−240 628
Rahoitustuotot/-kulut
−83 817
Tulos ennen veroja
−324 445
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−324 445

Taseen yhteenveto

Vuosi2020
Pysyvät vastaavat yhteensä
17 251
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 165
Vastaavat yhteensä
19 416
Lyhytaikainen velka
1 323 827
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
1 323 827
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−1 334 411
Oma pääoma yhteensä
−1 304 411
Oma pääoma ja velat yhteensä
19 416

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta