Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
M

MENTOR UTVIKLING AS931 163 213

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bergittavegen 20 7021 TRONDHEIM, Norge

MENTOR UTVIKLING AS

Suljettu 18. kesäkuuta 2025
Å investere i eiendom på egenhånd og gjennom andre selskaper.
Eie fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 4. huhti 2023 – 18. kesä 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Omistajuus

Osakkeiden määrä ja osakesarjat
3 000
1 osakesarja
Osakkeenomistajien kokonaismäärä
1
yritys
Kuuluu konserniin

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
132 000
NOK
Vuositulos 2023
−568 250
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
−1 080 324
NOK
Viimeksi päivitetty: 16. tammi 2025

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
Toimitusjohtaja-

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
88.44 %
epäsuoraan
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
P
PRICEWATERHOUSECOOPERS AS
Kirjanpitäjä-

Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja
88.44 %
epäsuoraan
-
6.22 %
epäsuoraan
Viimeksi päivitetty: 16. tammi 2025

Omistusosuus

Yrityksen osakkeenomistajat

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
C
CREOS EIENDOM AS
Tavalliset osakkeet
3 000
100 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Konsernirakenne

  • Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0
    Liiketulos 2025: NOK −17 729 744
    Työntekijät: 0

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
132 000
Vuositulos yhteensä
−568 250
Vastaavat yhteensä
11 173 294
Velat yhteensä
12 253 618
Oma pääoma yhteensä
−1 080 324

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
132 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
388 936
Liiketulos
−256 936
Rahoitustuotot/-kulut
−311 314
Tulos ennen veroja
−568 250
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−568 250

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
8 724 430
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 448 864
Vastaavat yhteensä
11 173 294
Lyhytaikainen velka
8 160 178
Pitkäaikainen velka
4 093 440
Velat yhteensä
12 253 618
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
−1 104 754
Oma pääoma yhteensä
−1 080 324
Oma pääoma ja velat yhteensä
11 173 294

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta