MURMESTER ASLE RABBEN AS
Toiminnassa
Selv, gjennom hel- eller deleide selskaper eller ved samarbeide med
andre virksomheter å selge varer og tjenester innen murerfaget, drive
bygg- og anleggsvirksomhet, kjøp, utvikling, oppføring, salg og utleie
av fast eiendom, samt alt hva dermed står i forbindelse med dette.
Murertjenester.
Vaktmestertjenester.
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Utleie av fast eiendom.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AR
Asle Rabben1979
- Hallituksen puheenjohtaja
- AR
Asle Rabben1979
- Vuosia perustamisesta
- 6 vuotta
- alkaen 2. joulu 2020
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 120
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 3 727 444
- NOK
- Vuositulos 2025
- 468 942
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 725 881
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. syys 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AR 1979 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AR 1979 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RA 1979 | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
RA 1979 | Tavalliset osakkeet | 120 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 727 444 | 3 348 691 | 3 240 223 | 3 659 773 | 1 873 731 |
Vuositulos yhteensä | 468 942 | 116 824 | 584 346 | 732 199 | 401 140 |
Vastaavat yhteensä | 1 793 244 | 1 822 217 | 1 942 489 | 2 230 869 | 1 075 683 |
Velat yhteensä | 1 067 362 | 1 165 278 | 1 102 374 | 1 475 100 | 652 114 |
Oma pääoma yhteensä | 725 881 | 656 939 | 840 115 | 755 769 | 423 570 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 727 444 | 3 348 691 | 3 240 223 | 3 659 773 | 1 873 731 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 152 657 | 3 226 195 | 2 508 217 | 2 718 512 | 1 348 204 |
Liiketulos | 574 787 | 122 496 | 732 006 | 941 261 | 525 527 |
Rahoitustuotot/-kulut | 25 578 | 27 672 | 17 498 | −2 158 | −13 268 |
Tulos ennen veroja | 600 365 | 150 167 | 749 505 | 939 103 | 512 259 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 131 423 | 33 343 | 165 159 | 206 904 | 111 119 |
Vuositulos yhteensä | 468 942 | 116 824 | 584 346 | 732 199 | 401 140 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 114 248 | 171 088 | 227 928 | 284 768 | 315 346 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 678 995 | 1 651 129 | 1 714 560 | 1 946 101 | 760 337 |
Vastaavat yhteensä | 1 793 244 | 1 822 217 | 1 942 489 | 2 230 869 | 1 075 683 |
Lyhytaikainen velka | 1 062 467 | 1 154 271 | 1 090 795 | 1 294 931 | 427 050 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 1 067 362 | 1 165 278 | 1 102 374 | 1 475 100 | 652 114 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 695 881 | 626 939 | 810 115 | 725 769 | 393 570 |
Oma pääoma yhteensä | 725 881 | 656 939 | 840 115 | 755 769 | 423 570 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 793 244 | 1 822 217 | 1 942 489 | 2 230 869 | 1 075 683 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit