Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
D

DRUGUDAL OG SUNDSET EIENDOM AS999 264 182

Vuokraus
Osakeyhtiö
Postmyrveien 12 7391 RENNEBU, Norge

DRUGUDAL OG SUNDSET EIENDOM AS

Suljettu 14. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
10 vuotta
- 23. tammi 2013 – 14. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
502 454
NOK
Vuositulos 2022
−23 433
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 508 296
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
502 454
Vuositulos yhteensä
−23 433
Vastaavat yhteensä
2 419 768
Velat yhteensä
911 472
Oma pääoma yhteensä
1 508 296

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
502 454
Liiketoiminnan kulut yhteensä
488 292
Liiketulos
14 162
Rahoitustuotot/-kulut
−44 581
Tulos ennen veroja
−30 419
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−6 986
Vuositulos yhteensä
−23 433

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 833 284
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
586 484
Vastaavat yhteensä
2 419 768
Lyhytaikainen velka
72 975
Pitkäaikainen velka
838 497
Velat yhteensä
911 472
Sijoitettu pääoma
1 430 000
Kertyneet voittovarat
78 296
Oma pääoma yhteensä
1 508 296
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 419 768

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta