KK TEAM AS
Toiminnassa
Holdingselskap.
Avainsanat
preparationconstruction sitesexcavationdrainageditchessiivousblastingsortingplanningdriving awaydisposalmassingpreparatorydrainage work
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KK
- Hallituksen puheenjohtaja
- KK
- Vuosia perustamisesta
- 11 vuotta
- alkaen 23. marras 2015
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
- Kuuluu konserniin
Talous
- Vuositulos 2025
- −14 030 580
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −3 748 331
- NOK
Viimeksi päivitetty: 28. syys 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 27. tammi 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
KK | Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Osakkeet omistaa KK TEAM AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
T Selvitystilassa | Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % |
| Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % | |
| Tavalliset osakkeet | 120 | 100 % | |
| Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % | |
| Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % | |
| Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % | |
O Suljettu | Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % |
| Tavalliset osakkeet | 50 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −106 324Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −14 030 580 | 3 261 479 | −2 796 552 | 0 | 0 |
Vastaavat yhteensä | 22 281 779 | 36 549 749 | 53 194 421 | 41 964 801 | 42 883 859 |
Velat yhteensä | 26 030 110 | 26 267 499 | 46 197 836 | 32 171 664 | 33 090 722 |
Oma pääoma yhteensä | −3 748 331 | 10 282 250 | 6 996 585 | 9 793 137 | 9 793 137 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 106 324 | 183 613 | 17 106 519 | 126 402 | 48 470 |
Liiketulos | −106 324 | −183 613 | −17 106 519 | −126 402 | −48 470 |
Rahoitustuotot/-kulut | −13 924 256 | 5 748 729 | 14 662 739 | 126 402 | 48 470 |
Tulos ennen veroja | −14 030 580 | 5 565 116 | −2 443 780 | 0 | 0 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 2 303 637 | 352 772 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −14 030 580 | 3 261 479 | −2 796 552 | 0 | 0 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 21 346 519 | 33 161 509 | 35 402 124 | 15 599 313 | 15 084 313 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 935 260 | 3 388 240 | 17 792 297 | 26 365 488 | 27 799 546 |
Vastaavat yhteensä | 22 281 779 | 36 549 749 | 53 194 421 | 41 964 801 | 42 883 859 |
Lyhytaikainen velka | 16 015 110 | 16 252 499 | 36 182 836 | 32 171 664 | 33 090 722 |
Pitkäaikainen velka | 10 015 000 | 10 015 000 | 10 015 000 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 26 030 110 | 26 267 499 | 46 197 836 | 32 171 664 | 33 090 722 |
Sijoitettu pääoma | 600 000 | 6 431 584 | 6 431 584 | 6 431 584 | 6 431 584 |
Kertyneet voittovarat | −4 348 331 | 3 850 666 | 565 001 | 3 361 553 | 3 361 553 |
Oma pääoma yhteensä | −3 748 331 | 10 282 250 | 6 996 585 | 9 793 137 | 9 793 137 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 22 281 779 | 36 549 749 | 53 194 421 | 41 964 801 | 42 883 859 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien purku ja rakennuspaikan valmistelutyöt
43.12
Teollisuusryhmä
Rakennuspaikan valmistelutyöt
43.120
Teollisuusryhmä
Rakennuspaikan valmistelutyöt