SØRHAUGGATEN 150 AS
Suljettu 9. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KI
Kåre Idsøe1941
- Hallituksen puheenjohtaja
- EM
Erik Mauritzen1950
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 3. syys 2007 – 9. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 141 516
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 7 555 725
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KI 1941 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EM 1950 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HS | Hallituksen jäsen | - |
KI 1941 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 141 516 |
Vastaavat yhteensä | 7 565 100 |
Velat yhteensä | 9 375 |
Oma pääoma yhteensä | 7 555 725 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 45 632 |
Liiketulos | −45 632 |
Rahoitustuotot/-kulut | 227 062 |
Tulos ennen veroja | 181 430 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 39 914 |
Vuositulos yhteensä | 141 516 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 799 423 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 765 677 |
Vastaavat yhteensä | 7 565 100 |
Lyhytaikainen velka | 9 375 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 9 375 |
Sijoitettu pääoma | 6 298 347 |
Kertyneet voittovarat | 1 257 378 |
Oma pääoma yhteensä | 7 555 725 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 565 100 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta