ARENA MAT AS
Suljettu 2. toukokuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyARENA MAT AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 29 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 2. touko 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 11 238 835
- NOK
- Vuositulos 2021
- 5 812 444
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −406 486
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
SS | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 16. marras 2023
Omistusosuus
Osakkeet omistaa ARENA MAT AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 5 | 0.02 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 11 238 835 |
Vuositulos yhteensä | 5 812 444 |
Vastaavat yhteensä | 2 162 338 |
Velat yhteensä | 2 568 824 |
Oma pääoma yhteensä | −406 486 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 11 238 835 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 530 095 |
Liiketulos | 7 708 740 |
Rahoitustuotot/-kulut | −251 074 |
Tulos ennen veroja | 7 457 666 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 645 222 |
Vuositulos yhteensä | 5 812 444 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 438 633 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 723 704 |
Vastaavat yhteensä | 2 162 338 |
Lyhytaikainen velka | 727 986 |
Pitkäaikainen velka | 1 840 838 |
Velat yhteensä | 2 568 824 |
Sijoitettu pääoma | 250 000 |
Kertyneet voittovarat | −656 486 |
Oma pääoma yhteensä | −406 486 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 162 338 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta