Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
INDUSTRIEIENDOM NORD AS

INDUSTRIEIENDOM NORD AS918 308 911

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o KMC Properties ASA Dyre Halses gate 1A 7042 TRONDHEIM, Norge

INDUSTRIEIENDOM NORD AS

Suljettu 28. marraskuuta 2023
KMC Properties
The preferred partner for industrial properties.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
6 vuotta
- 3. tammi 2017 – 28. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
80 045 947
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
119 343 766
NOK
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
80 045 947
Vastaavat yhteensä
224 806 576
Velat yhteensä
105 462 810
Oma pääoma yhteensä
119 343 766

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
153 724
Liiketulos
−153 724
Rahoitustuotot/-kulut
78 718 734
Tulos ennen veroja
78 565 010
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−1 480 937
Vuositulos yhteensä
80 045 947

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
216 850 690
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
7 955 886
Vastaavat yhteensä
224 806 576
Lyhytaikainen velka
8 765 590
Pitkäaikainen velka
96 697 220
Velat yhteensä
105 462 810
Sijoitettu pääoma
39 297 819
Kertyneet voittovarat
80 045 947
Oma pääoma yhteensä
119 343 766
Oma pääoma ja velat yhteensä
224 806 576

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta