INDUSTRIEIENDOM NORD AS
Suljettu 28. marraskuuta 2023
KMC Properties
The preferred partner for industrial properties.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LM
Liv Malvik1965
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 3. tammi 2017 – 28. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 80 045 947
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 119 343 766
- NOK
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LM 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
OR | Hallituksen jäsen | - |
AA 1985 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 80 045 947 |
Vastaavat yhteensä | 224 806 576 |
Velat yhteensä | 105 462 810 |
Oma pääoma yhteensä | 119 343 766 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 153 724 |
Liiketulos | −153 724 |
Rahoitustuotot/-kulut | 78 718 734 |
Tulos ennen veroja | 78 565 010 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −1 480 937 |
Vuositulos yhteensä | 80 045 947 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 216 850 690 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 7 955 886 |
Vastaavat yhteensä | 224 806 576 |
Lyhytaikainen velka | 8 765 590 |
Pitkäaikainen velka | 96 697 220 |
Velat yhteensä | 105 462 810 |
Sijoitettu pääoma | 39 297 819 |
Kertyneet voittovarat | 80 045 947 |
Oma pääoma yhteensä | 119 343 766 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 224 806 576 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta