NAK MUAY AS
Suljettu 21. lokakuuta 2023NAK MUAY AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RA
Raymond Aas1985
- Hallituksen puheenjohtaja
- RA
Raymond Aas1985
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 7. joulu 2009 – 21. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 1 698 677
- NOK
- Vuositulos 2020
- 161 491
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 274 843
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. elo 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RA 1985 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RA 1985 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 698 677 |
Vuositulos yhteensä | 161 491 |
Vastaavat yhteensä | 525 741 |
Velat yhteensä | 250 898 |
Oma pääoma yhteensä | 274 843 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 698 677 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 485 757 |
Liiketulos | 212 919 |
Rahoitustuotot/-kulut | −7 438 |
Tulos ennen veroja | 205 481 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 43 990 |
Vuositulos yhteensä | 161 491 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 14 443 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 511 298 |
Vastaavat yhteensä | 525 741 |
Lyhytaikainen velka | 188 427 |
Pitkäaikainen velka | 62 471 |
Velat yhteensä | 250 898 |
Sijoitettu pääoma | 311 288 |
Kertyneet voittovarat | −36 445 |
Oma pääoma yhteensä | 274 843 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 525 741 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta