Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
P

PELESUUM AS925 947 717

Vuokraus
Osakeyhtiö
Akkarvegen 12 9100 KVALØYSLETTA, Norge

PELESUUM AS

Suljettu 27. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 11. marras 2020 – 27. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−8 925
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 225
NOK
Viimeksi päivitetty: 12. heinä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−8 925
−12 874
Vastaavat yhteensä
30 000
30 000
Velat yhteensä
28 775
19 850
Oma pääoma yhteensä
1 225
10 150

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
8 925
12 874
Liiketulos
−8 925
−12 874
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−8 925
−12 874
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−8 925
−12 874

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
30 000
30 000
Vastaavat yhteensä
30 000
30 000
Lyhytaikainen velka
28 775
19 850
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
28 775
19 850
Sijoitettu pääoma
30 000
30 000
Kertyneet voittovarat
−28 775
−19 850
Oma pääoma yhteensä
1 225
10 150
Oma pääoma ja velat yhteensä
30 000
30 000

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta