Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
1

1BAA AS922 874 026

Vuokraus
Osakeyhtiö
Fetveien 2242 1910 ENEBAKKNESET, Norge

1BAA AS

Suljettu 2. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 12. kesä 2019 – 2. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
957 744
NOK
Vuositulos 2022
733 621
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 012 669
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
957 744
Vuositulos yhteensä
733 621
Vastaavat yhteensä
1 266 347
Velat yhteensä
253 678
Oma pääoma yhteensä
1 012 669

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
957 744
Liiketoiminnan kulut yhteensä
17 407
Liiketulos
940 337
Rahoitustuotot/-kulut
212
Tulos ennen veroja
940 548
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
206 927
Vuositulos yhteensä
733 621

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 265 626
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
722
Vastaavat yhteensä
1 266 347
Lyhytaikainen velka
47 715
Pitkäaikainen velka
205 963
Velat yhteensä
253 678
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
988 239
Oma pääoma yhteensä
1 012 669
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 266 347

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta