N'JOY FRISØR AS
Toiminnassa
Drive frisørsalong med tilhørende virksomhet, herunder eventuell
deltagelse i andre selskaper.
Frisørsalong.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GH
- Hallituksen puheenjohtaja
- GH
- Vuosia perustamisesta
- 19 vuotta
- alkaen 31. maalis 2007
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 3 012 796
- NOK
- Vuositulos 2025
- 564 693
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 350 009
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH | Managing Director/CEO | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH | Chairman | 100 % suoraan |
AL | Alternate Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - | |
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 4. helmi 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
GH | Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 012 796 | 3 067 943 | 3 099 237 | 2 990 010 | 2 893 831 |
Vuositulos yhteensä | 564 693 | 328 606 | 340 432 | 137 647 | 105 857 |
Vastaavat yhteensä | 1 933 415 | 1 383 513 | 1 681 046 | 1 231 464 | 1 094 171 |
Velat yhteensä | 583 406 | 598 197 | 624 336 | 515 188 | 515 541 |
Oma pääoma yhteensä | 1 350 009 | 785 316 | 1 056 710 | 716 277 | 578 630 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 012 796 | 3 067 943 | 3 099 237 | 2 990 010 | 2 893 831 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 288 909 | 2 643 708 | 2 668 058 | 2 805 511 | 2 759 010 |
Liiketulos | 723 887 | 424 235 | 431 179 | 184 499 | 134 821 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 507 | −157 | 630 | 346 | −324 |
Tulos ennen veroja | 725 394 | 424 078 | 431 809 | 184 845 | 134 497 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 160 701 | 95 472 | 91 377 | 47 198 | 28 640 |
Vuositulos yhteensä | 564 693 | 328 606 | 340 432 | 137 647 | 105 857 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 675 | 14 476 | 22 277 | 30 078 | 37 879 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 926 740 | 1 369 036 | 1 658 769 | 1 201 386 | 1 056 292 |
Vastaavat yhteensä | 1 933 415 | 1 383 513 | 1 681 046 | 1 231 464 | 1 094 171 |
Lyhytaikainen velka | 583 406 | 598 197 | 624 336 | 515 188 | 515 541 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 583 406 | 598 197 | 624 336 | 515 188 | 515 541 |
Sijoitettu pääoma | 110 000 | 110 000 | 110 000 | 101 500 | 101 500 |
Kertyneet voittovarat | 1 240 009 | 675 316 | 946 710 | 614 777 | 477 130 |
Oma pääoma yhteensä | 1 350 009 | 785 316 | 1 056 710 | 716 277 | 578 630 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 933 415 | 1 383 513 | 1 681 046 | 1 231 465 | 1 094 171 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises