Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

ENETT AS952 510 126

Vuokraus
Osakeyhtiö
Fossegrenda 22 7038 TRONDHEIM, Norge

ENETT AS

Suljettu 12. syyskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 19. helmi 1995 – 12. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
1 617 962
NOK
Vuositulos 2022
824 374
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
3 175 275
NOK
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 617 962
Vuositulos yhteensä
824 374
Vastaavat yhteensä
8 460 131
Velat yhteensä
5 284 856
Oma pääoma yhteensä
3 175 275

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 617 962
Liiketoiminnan kulut yhteensä
381 073
Liiketulos
1 236 889
Rahoitustuotot/-kulut
−180 000
Tulos ennen veroja
1 056 889
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
232 515
Vuositulos yhteensä
824 374

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
6 534 618
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 925 513
Vastaavat yhteensä
8 460 131
Lyhytaikainen velka
5 034 479
Pitkäaikainen velka
250 377
Velat yhteensä
5 284 856
Sijoitettu pääoma
975 400
Kertyneet voittovarat
2 199 875
Oma pääoma yhteensä
3 175 275
Oma pääoma ja velat yhteensä
8 460 131

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta