TITAN BOLIG AS
Suljettu 25. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TM
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 6. syys 2014 – 25. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 312 081
- NOK
- Vuositulos 2022
- −249 094
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 583 906
- NOK
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TM | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
SK | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 312 081 |
Vuositulos yhteensä | −249 094 |
Vastaavat yhteensä | 8 463 321 |
Velat yhteensä | 3 879 415 |
Oma pääoma yhteensä | 4 583 906 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 312 081 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 328 385 |
Liiketulos | −16 304 |
Rahoitustuotot/-kulut | −232 790 |
Tulos ennen veroja | −249 094 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −249 094 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 800 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 663 321 |
Vastaavat yhteensä | 8 463 321 |
Lyhytaikainen velka | 80 220 |
Pitkäaikainen velka | 3 799 195 |
Velat yhteensä | 3 879 415 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 553 906 |
Oma pääoma yhteensä | 4 583 906 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 463 321 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta