SALANGEN-NYHETER AS
Suljettu 15. toukokuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelySALANGEN-NYHETER AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JH
- Hallituksen puheenjohtaja
- JH
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 24. kesä 2013 – 15. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 774 754
- NOK
- Vuositulos 2020
- −377 316
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −2 272 745
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 774 754 |
Vuositulos yhteensä | −377 316 |
Vastaavat yhteensä | 4 034 485 |
Velat yhteensä | 6 307 231 |
Oma pääoma yhteensä | −2 272 745 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 774 754 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 036 035 |
Liiketulos | −261 281 |
Rahoitustuotot/-kulut | −180 444 |
Tulos ennen veroja | −441 725 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −64 409 |
Vuositulos yhteensä | −377 316 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 730 545 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 303 940 |
Vastaavat yhteensä | 4 034 485 |
Lyhytaikainen velka | 2 472 763 |
Pitkäaikainen velka | 3 834 468 |
Velat yhteensä | 6 307 231 |
Sijoitettu pääoma | 554 263 |
Kertyneet voittovarat | −2 827 009 |
Oma pääoma yhteensä | −2 272 745 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 034 485 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta