LEERES BÅTHOTELL AS
Suljettu 20. huhtikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KR
Knut Ronny Leere1961
- Hallituksen puheenjohtaja
- KR
Knut Ronny Leere1961
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 20. maalis 2012 – 20. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 950 472
- NOK
- Vuositulos 2022
- 206 699
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 921 725
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KR 1961 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KR 1961 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KA 1968 | Hallituksen jäsen | - |
GI | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 950 472 |
Vuositulos yhteensä | 206 699 |
Vastaavat yhteensä | 11 224 513 |
Velat yhteensä | 8 302 788 |
Oma pääoma yhteensä | 2 921 725 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 950 472 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 577 788 |
Liiketulos | 372 684 |
Rahoitustuotot/-kulut | −107 672 |
Tulos ennen veroja | 265 012 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 58 313 |
Vuositulos yhteensä | 206 699 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 961 112 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 263 401 |
Vastaavat yhteensä | 11 224 513 |
Lyhytaikainen velka | 228 345 |
Pitkäaikainen velka | 8 074 443 |
Velat yhteensä | 8 302 788 |
Sijoitettu pääoma | 89 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 832 725 |
Oma pääoma yhteensä | 2 921 725 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 11 224 513 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta