EIENDOM NITTEDALSGT 8 AS LILLESTRØM
Suljettu 8. marraskuuta 2023
Vi gjør hverdagen enklere for studenter - SiO
Vi gjør hverdagen enklere for studenter.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- IH
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 8. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 665 440
- NOK
- Vuositulos 2022
- 312 628
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 611 865
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IH | Hallituksen puheenjohtaja | - |
BA 1968 | Hallituksen jäsen | - |
JN 1967 | Hallituksen jäsen | - |
SB | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 665 440 |
Vuositulos yhteensä | 312 628 |
Vastaavat yhteensä | 781 945 |
Velat yhteensä | 170 080 |
Oma pääoma yhteensä | 611 865 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 665 440 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 264 776 |
Liiketulos | 400 664 |
Rahoitustuotot/-kulut | 81 |
Tulos ennen veroja | 400 746 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 88 118 |
Vuositulos yhteensä | 312 628 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 190 751 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 591 194 |
Vastaavat yhteensä | 781 945 |
Lyhytaikainen velka | 170 080 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 170 080 |
Sijoitettu pääoma | 102 000 |
Kertyneet voittovarat | 509 865 |
Oma pääoma yhteensä | 611 865 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 781 945 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta